O nás

Naše společnost CONDI s.r.o. působí na trhu od roku 1994 jako rodinná firma. S tím souvisí dlouholetá praxe v oblasti floristických potřeb a obalového materiálu. Naší výsadou jsou maximálně spokojené odběratelské firmy, ale i koncoví zákazníci.

Převážně se zabýváme přímým dovozem, již zmíněného, obalového materiálu, floristických potřeb, dekorační doplňků a dalšího zboží pro jiné kreativní tvoření. Jsme dovozcem hlavně z EU a Asie, a to z Itálie, Francie, Belgie, Nizozemí, Velké Británie, Německa, Polska, Slovenska, Slovinska, Číny a Taiwanu.

Za roky práce a vynaloženého úsilí jsme se stali předními dodavateli floristických velkoobchodních společností nejen v ČR. Našimi stálými odběrateli jsou svatební agentury, floristická centra, velké i malé floristické obchody, květinky, floristi a každý, kdo rád tvoří.

Jsme výhradním dovozcem luxusních značek ve floristických a kreativních potřebách. Floristi jsou nadmíru spokojeni se značkou floristických sprejů SPRING, kterou pravidelně dovážíme z Nizozemí, stejně tak i spreje od belgického výrobce Volcke Aerosol Company nv. V našem sortimentu naleznete i italskou společnost – Nastri Brizzolari, která vyniká kvalitou italských stuh a rafií.
V neposlední řadě nesmíme zapomenout na italskou firmu Cartotecnica Rossi, která je nejvýznamnějším výrobcem krepového papíru. Pro jejich kvalitu byla pro nás jasnou volbou.

Pro naši všestrannost nejsme zaměřeni pouze na dovoz, ale i na vlastní výrobu. Zpracováváme papír, jakožto obalový materiál. Jedná se o různé druhy formátování, řezání, stříhání, převíjení atd.
V nabídce máme neustále k dispozici různé rozměry, gramáže a druhy papíru.
Veškerý sortiment je pravidelně doplňován ze skladových zásob a můžete si přijet vybrat osobně na prodejnu v Hradci Králové.
Pro velkoodběratele máme zajištěnou vlastní dopravu.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení
Certifikované obchodní podmínky dTest