O nás


CONDI s.r.o. byla založena roku 1994. Na českém trhu působí více jak 25 let. CONDI s.r.o. je rodinná firma, s tím souvisí i její přístup k podnikání.

Naše společnost se zabývá přímým dovozem z EU a Asie a to, hlavně z Itálie, Francie, Belgie, Velké Británie, Německa, Polska, Slovenska, Estonska, Slovinska, Číny, Taiwanu. Jedná se především o floristické doplňky, dekorační materiál a obalový materiál. 

Jsme významným dodavatelem největších floristických velkoobchodních společností v česku. Taktéž dodáváme zboží významným společnostem v oblasti floristiky a dekorací, v Polsku, Slovensku a Maďarsku. Vzhledem k tomu, že disponujeme vlastním vozovým parkem, zajišťujeme i dopravu velkoodběratelům.

Jsme výhradním dovozcem vonných vosků SCENTED CUBES, estonské společnosti REVAL CANDLE, pro Českou a Slovenskou republiku. Dále také výhradním dovozcem luxusních stuh italské společnosti Nastri Brizzolari a kompletního sortimentu špičkových sprejů německého výrobce UNION Spray GmbH.

Mimo obchodování také zpracováváme papír. Jedná se o různé druhy formátování, převíjení, řezání, stříhání, atd..

Veškerý sortiment je k dispozici v prodejně v Hradci Králové, kde se nachází i veškeré skladové zásoby a kancelářské prostory. Pražský obchod je malý, nenalézá se v něm všechen sortiment. Je určen k prodeji maloobchodním odběratelům.